Вистава "Месьє Амількар"

19 червня 2021, 18:30, субота
Продаж припинено
минула подія

Про подію

Ів Жаміак, трагікомедія в 2-х частинах.
 
Створити ідеальну сім'ю - справа складна, багаторічна і копітка. При цьому, яким буде результат - ніхто передбачити не може. Зусилля можуть не виправдатися. Головний герой вистави месьє Амількар, керуючись шекспірівської фразою: «Весь світ - театр. У ньому жінки, чоловіки - усі актори», - вибрав оригінальний спосіб створення бездоганної сім'ї. Пускати все на самоплив він відмовився і взяв все в свої руки. Він вирішив стати режисером своєї долі і своєї сім'ї. Як відомо, режисер має право коригувати реакції, текст, змінювати на свій розсуд або бажанням обставини гри. Значить, він зможе створити свій ідеал. Для здійснення свого плану він запросив на роль дружини - дослідну актрису, на роль друга - безробітного художника, а на роль дочки - дівчину, що торгує на вулиці газетами. Все, здається, передбачено і розписано. Однак реальне життя, наповнена почуттями як би грають людей, виявляється непередбачуваним. І хто ким керує - абсолютно не зрозуміло. На сцені розгортається неймовірна, інтригуюча історія кохання.
 
Режисер-постановник та сценограф - заслужений діяч мистецтв України Геннадій Фортус
Режисер відновлення - заслужений артист України Станіслав Шкляренко
Художник - Катерина Пахомова
Музичне оформлення Миколи Середи
Звукорежисер - Олександр Кучера
 
У виставі грають: заслужені артисти України Любов Фрігани, Станіслав Шкляренко, Марія Нестуля, артисти Юрій Драненко, Валерія Лютинськ, Маріанна Фортус, Олександр Фортус.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2021 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Запоріжжя.

Вистава "Месьє Амількар" відбудеться 19 червня 2021, 18:30, субота в Запорізький ТЮГ. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+