Заходи ВІДБУДУТЬСЯ у БЕЗПЕЧНОМУ форматі

Вистава "Вітер шумить у тополях"

22 березня 2020, 18:30, неділя
Інформація уточнюється
минула подія

Про подію

Жеральд Сіблейрас
 
Коли режисер Станіслав Шкляренко під художнім керівництвом залуженого артиста України Геннадія Фортус взявся за постановку героїчної комедії «Вітер шумить у тополях», він принципово вирішив, що трьох літніх чоловіків будуть грати ... молоді актори! Чому це раптом? Відповідь ви знайдете в самій виставі, де (як можна відразу здогадатися) мова йде зовсім не про старість.
 
Троє учасників Першої світової війни щодня зустрічаються на терасі Будинку ветеранів. У кожного з них своя історія і свої причини, чому він опинився в цьому будинку. Одного разу у них виникає план ... Несподіваний, божевільний, але такий звабливий!
 
П'єса сучасного французького драматурга Джеральда Сіблейраса «Вітер шумить у тополях» користується надзвичайним успіхом у всьому світі. Її постановка у Франції, в театрі Монпарнас, отримала цілих чотири номінації премії Мольєра (зокрема, «Кращий автор»). Цю героїчну комедію ставлять в Великобританії, Німеччині, США, Уругваї ... Відомий британський режисер і драматург Том Стоппард перевів комедію англійською під назвою «Герої» - і після лондонської прем'єри в театрі Уіндхема її постановка отримала найпрестижнішу у Великобританії театральну премію Лоуренса Олів'є є .
 
Автор визначив жанр п'єси як ... героїчну комедію. Дивне поєднання, чи не так? Вистава Запорізького театру молоді відповідає обом складовим парадоксального поєднання. Чудові діалоги - іронічні й дуже дотепні. Безліч жартів. Смійтеся досхочу! А потім, після вистави, напевно, вам захочеться задуматися про дуже важливі речі, що стосуються кожного, хто має щастя жити.
 
У виставі грають заслужені артисти Максим Березнер, Юрій Драненко, Станіслав Шкляренко.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2021 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Запоріжжя.

Вистава "Вітер шумить у тополях" відбудеться 22 березня 2020, 18:30, неділя в Запорізький ТЮГ. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.