Заходи ВІДБУДУТЬСЯ у БЕЗПЕЧНОМУ форматі

Вистава "Терем-Теремок"

16 жовтня 2021, 11:00, субота
Продаж припинено
минула подія

Про подію

У Запорізькому академічному театрі молоді відбудеться музична казка «Терем-Теремок» за мотивами улюбленого твору Я. Маршака. Музику до вістави написав композитор Микола Попов. Спектакль брав участь в VIII Генеральної Асамблеї Міжнародної Асоціації театрів для дітей та юнацтва в Москві і неодноразово перемагав у різних фестивалях.
 
Музична казка для дітей
Ви зустрінете Лисичку-сестричку, Вовчика-братика, Мишка і інших жителів казкового будиночка. А ще вас чекає безліч хитрих трюків і веселощів. І звичайно, без допомоги наших маленьких глядачів звірки не впораються зі своїм квартирним питанням. Тому чекаємо всіх малюків на наше уявлення.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2021 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Запоріжжя.

Вистава "Терем-Теремок" відбудеться 16 жовтня 2021, 11:00, субота в Запорізький ТЮГ. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+