Вистава "Наша Наталка, або Що ви кажете про любов?"

25 вересня 2021, 18:30, субота
У продажу залишилось 225 квитків
Перейти до вибору квитків  
Відеоінструкція замовлення
Ціна: від 70 грн
Тривалість
02:00
Бронь
2
години

Про подію

І. Котляревський
музична комедія на одну дію за п'єсою «Наталка - Полтавка»
Режисер - постановник Геннадій Широченко
Художник - постановник Тетяна Власенко
 
Звичайно, ви чули історію про красиву дівчину Наталлю. Вона вірно чекала свого коханого Петруся, який відправився за моря на заробітки і пропав - ні слуху про нього, ні звісточки. Може, забув про улюблену і про свої обіцянки? Не знала Наташа, що і думати ... А тут ще закиди матері, так відбою немає від женихів: тахтаулівскій дяк, волосний писар, підканцелярист Скоробрешенко - «все розумні, заможні і чесні». На Наташино біду, посватався до неї навіть сам пан пристав Тетерваковський - заможний і поважний. Виборний села Макагоненко взявся допомогти возного умовити Терпилиху, мати Наталії, і саму Наталію. «Ну і що, що старий, але багатий», - переконувала Наталю Терпелиха. Чи не витримала дівчина нарікань матері - дала згоду. Вже і рушники зв'язали, як раптом з'явився Петро. Тут і починається найцікавіше ...
 
Знайома історія і вічна, напевно. Що переможе: гроші чи любов? Користь і змова або щиру любов?
 
Цю п'єсу Іван Котляревський написав в 1819 році. Вона давно стала класикою української драматургії. Не злічити, скільки разів ставили її на різних сценах, де вона мала величезний успіх. Але з часом, як мохом, обросла стереотипами. Молодий режисер нашого театру Геннадій Широченко взявся оновити стару історію, надати їй сучасного звучання, ввести в неї нинішні ритми і поняття і проявити те, що пішло в тінь, стерлося. Грають у віставі молоді, талановиті і наполегливі актори, які не дадуть вам нудьгувати, тому що з істинним українським гумором розіграють вічну історію кохання.
 
Композитор - Вьячеслав Тодика
Хормейстер - заслужений діяч мистецтв України Лілія Гринь
Хореограф - Катерина Кошовник

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2021 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Запоріжжя.

Вистава "Наша Наталка, або Що ви кажете про любов?" відбудеться 25 вересня 2021, 18:30, субота в Запорізький ТЮГ. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+