Вистава "Ladie’s Night"

19 вересня 2021, 18:30, неділя
У продажу залишилось 225 квитків
Перейти до вибору квитків  
Відеоінструкція замовлення
Ціна: від 90 грн
Бронь
2
години

Про подію

Найбільш жіночна з сучасних вистав!
Вистава чарівним чином поєднує в собі мюзикл і драму, що надає дійству одночасно глибокого психологізму і музичної насиченості.
 
«Ladie's Night» оповідає про реалізацію божевільною ідеї досить пересічної компанії друзів. З волі долі кілька чоловіків потрапили у відчайдушну ситуацію, і остання можливість втекти від бідності для них - влаштуватися танцюристом в чоловіче стриптиз-шоу. Природно, ніхто з героїв ніколи не займався подібним, і це викликає незручність і сміх одночасно. Але учасники п'єси налаштовані рішуче! Дізнайтеся, на що здатні чоловіки заради досягнення своєї мети.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2021 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Запоріжжя.

Вистава "Ladie’s Night" відбудеться 19 вересня 2021, 18:30, неділя в Запорізький ТЮГ. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+