Заходи ВІДБУДУТЬСЯ у БЕЗПЕЧНОМУ форматі

Вистава "Кицин дім"

24 жовтня 2021, 11:00, неділя
Продаж припинено
минула подія

Про подію

Хто з нас не знає історію про пихатуу Кицьку, яка запросила до себе безліч звірів-сусідів, але забула про рідних племінників? А чудові пісні і музику до цього віставі написав композитор Микола Попов. Так і був створений дитячий мюзикл на одну дію, який ми раді представити маленьким глядачам.
 
Це повчальна історія про людяність, яка може бути властива навіть звірам, і про те, як бажання справити враження на сильних світу цього змушує відвернутися від справжніх друзів. Але поки в будинку Кицьки зібралося найсвітліші панове і свято тільки почався ....

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2021 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Запоріжжя.

Вистава "Кицин дім" відбудеться 24 жовтня 2021, 11:00, неділя в Запорізький ТЮГ. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+