Інформація щодо обмеження масових заходів!

АХС и МСЗ

20 квітня 2018, 19:00, п’ятниця
Продаж припинено
минула подія
Бронь
24
години

Про подію

Концерт АХС и МСЗ в Запорожье


МЕРОПРИЯТИЕ ПЕРЕНЕСЕНО С  23.02 НА 20.04.


ПРАВОСЛАВНЫЕ, ДЕЛИТЕСЬ СЕЙ БЛАГОЙ ВЕСТЬЮ!

2-е декабря (сб) Запорожье .клуб Чемодан

начало в 19.00

СОСТОИТСЯ ПРИШЕСТВИЕ АНСАМБЛЯ ХРИСТА СПАСИТЕЛЯ!

С презентацией нового альбома

***Творчество группы является социальной сатирой, указывающей на недостатки современного общества, густо насыщенной чёрным юмором*

Все приводимые сентенции, высказывания, суждения, сравнения и образы являются аллегорией и метафорой. Все совпадения с реальными людьми случайны. А несовпадения - тоже случайны.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2020 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Запоріжжя.

АХС и МСЗ відбудеться 20 квітня 2018, 19:00, п’ятниця в Клуб "Чемодан". За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+